امروز: جمعه , ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

سفارش تایپ

امروزه بسیاری از افراد به‌دنبال مراکزی برای انجام سفارش تایپ فوری متون خود هستند. سفارش تایپ انواع متون توسط بهترین تایپیست‌ها و متخصصین در مؤسسه ما انجام می‌شود. مؤسسه کلاک تایپیست (clocktypist) خدمات متنوعی را در زمینه تایپ آنلاین فارسی، تایپ انگلیسی، فرمول‌نویسی و تایپ LaTeX و … به دانشجویان، ادارات و دانشگاه‌ها ارائه می‌دهد. مؤلفان و نویسندگان محترم می‌توانند انجام تایپ و صفحه‌آرایی متون، کتاب و … خود را به ما واگذار نمایند. همکاران ما در بخش تایپ، سفارشات شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل خواهند داد.

تایپ کتاب و یا سایر متون شما در هر زمینه‌ای که باشد به سرعت و با دقت توسط تایپیست‌های ما انجام خواهد شد. فرمول‌نویسی، رسم جدول و نمودار، تایپ پایان‌نامه ارشد، تایپ فایل صوتی، ویراستاری و صفحه‌آرایی انواع متون، مقالات علمی و … از دیگر خدمات تایپ ماست.

اگر شما هم به‌دنبال مرکز ارائه خدماتی همچون تایپ کتاب، تایپ سریع متون مختلف، تایپ پایان‌نامه با زی‌پرشین (لاتک)، تایپ ارزان، تایپ نستعلیق، ویراستاری انواع متون و … هستید، مؤسسه کِلاک تایپیست (clocktypist) با بهره‌گیری از بهترین و مجرب‌ترین تایپیست‌ها، سفارشات شما کاربر گرامی را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

برای ثبت سفارش آنلاین تایپ خود در سایت ثبت‌نام نموده و بلافاصله سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از ۱۰ دقیقه سفارش تایپ شما را بررسی و پیش‌فاکتور برایتان صادر خواهند کرد. بلافاصله پس از پرداخت پیش‌فاکتور سفارش شما به متخصص مربوط سپرده می‌شود. همچنین برای ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق تلگرام زیر اقدام نمایید.

سفارش تایپ

ثبت سفارش تایپ از طریق تلگرام

ثبت سفارش تایپ از طریق ایمیل: clocktypist@gmail.com

برای سهولت در امر خدمت‌رسانی به شما کاربر گرامی، می‌توانید تایپ فارسی خود را از طریق تلگرام ما ثبت کنید. کارشناسان ما سفارش شما را بررسی کرده و بلافاصله پیش‌فاکتور مربوط صادر می‌گردد.

خدمات تایپ مؤسسه ما عبارتند از: