امروز: پنج شنبه , ۱ فروردین , ۱۳۹۸
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

سفارش ترجمه

گستره‌ نیازهای اقشار مختلف جامعه به استفاده از  منابع مختلف  و به تبع آن خدمات ترجمه بسیار متنوع است. هریک از افراد یا سازمان‌ها ممکن است به فراخور موقعیت و کاربرد مورد نیاز خود، به دریافت خدمات مناسب ترجمه تخصصی و به‌کارگیری مترجمین حرفه‌ای نیاز پیدا کنند. مؤسسه کلاک تایپیست (clocktypist) با هدف جلب رضایت کاربران محترم، در زمینه سفارش ترجمه و ویراستاری انواع متون، اقدام به دسته‌بندی مترجمین نموده است. به‌طوری‌که سفارش ترجمه تخصصی شما در هر زمینه‌ای که باشد به مترجم متخصص سپرده می‌شود. همکاران ما در بخش ترجمه، سفارشات شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل خواهند داد. سفارش ترجمه مقاله، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه دانشجویی با راهکارهای ارائه ترجمه ارزان برای راحتی خیال شما طراحی شده‌اند.

ترجمه و ویراستاری کتاب و یا ترجمه سایر متون شما در هر زمینه‌ای که باشد به‌سرعت و با دقت توسط مترجمین ما انجام خواهد شد. ترجمه متون تخصصی، ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری (فیلم و زیرنویس)، ترجمه مقالات، ترجمه متون عربی و … از دیگر خدمات ترجمه مؤسسه ماست.

اگر شما نیز به دنبال مرکز ارائه خدماتی همچون ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه فوری مقاله، ترجمه وب‌سایت، ترجمه متون عربی و … هستید، مؤسسه کلاک تایپیست (clocktypist) با بهره‌گیری از بهترین و مجرب‌ترین مترجمین، سفارشات شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

برای ثبت سفارش ترجمه خود در سایت ثبت‌نام نموده و بلافاصله سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از ۱۰ دقیقه سفارش ترجمه شما را برآورد و پیش‌فاکتور برایتان صادر خواهند کرد. بلافاصله پس از پرداخت پیش‌فاکتور سفارش شما به متخصص مربوط سپرده می‌شود. همچنین برای ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق تلگرام زیر اقدام نمایید.

 

سفارش ترجمه با تلگرام

سفارش ترجمه

ثبت سفارش از طریق تلگرام

ثبت سفارش ترجمه از طریق ایمیل: clocktypist@gmail.com

برای سهولت در امر خدمت‌رسانی به شما کاربر گرامی، می‌توانید سفارش خود را از طریق تلگرام ما ثبت کنید. کارشناسان ما سفارش شما را بررسی کرده و بلافاصله پیش‌فاکتور مربوط صادر می‌گردد.

خدمات ترجمه مؤسسه ما عبارتند از: