امروز: جمعه , ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

کسب درآمد اینترنتی

شما به راحتی می‌توانید به کسب درآمد اینترنتی بپردازید. هر فایلی که قابل دانلود است قابل فروش است! با ما درآمد شغلی خود را متحول کنید و با استفاده از فروشگاه محصولات دانلودی، کسب و کار متفاوت خود را راه‌اندازی کنید.

 

افرادی که یک کالای فیزیکی تولید می‌کنند، تقریباً تکلیف آن‌ها جهت فروش محصولات مشخص است؛ یا یک پخش‌کننده پیدا می‌کنند یا محصولات خود را به‌صورت آنلاین به فروش می‌رسانند تا به دست مشتری برسد ولی اگر بخواهید همین کار را برای محصولات دانلودی از قبیل نرم افزار، بازی، فیلم، پروژه و یا هر کالای دیجیتال دیگری که ماهیت فیزیکی ندارد انجام بدهید، تکلیف چیست؟

چگونگی کسب درآمد از فروش فایل

کسب درآمد اینترنتی از طریق سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی  یکی از بهترین و اصولی‌ترین سایت‌های همکاری در فروش است که شما از طریق آن میتوانید اقدام به ثبت‌نام و کسب درآمد کنید.

 

آپلود کنید: فایل‌های دیجیتالی خود از قبیل کتاب الکترونیکی، موسیقی، فیلم، نرم افزار، مقاله، لوح چندرسانه‌ای و … را در سیستم آپلود نمایید.

فروش کنید: با عضویت در filesell شما یک فروشگاه رایگان فروش محصولات دانلودی خواهید داشت. هر محصولی که آپلود کنید در فروشگاه شما و در صورت تمایل در کلیه فروشگاه‌های ما نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید از سیستم بازاریابی نیز کسب درآمد کنید.

برداشت کنید:  علاوه بر فروشگاه رایگان، یک درگاه پرداخت اختصاصی نیز فراهم می‌کند. شما می‌توانید مبالغی که به ازای فروش محصولات به حساب کاربریتان واریز شده را در هر ساعتی از شبانه‌روز برداشت کنید. وجوه طی چند دقیقه به حساب بانکی شما واریز می‌شود.

ثبت‌نام و کسب درآمد