امروز: جمعه , ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

تایپ دست نویس

سفارش تایپ دست‌‌نویس

مؤسسه کلاک تایپیست (clocktypist) خدمات متنوعی را در زمینه تایپ، تایپ دست‌نویس، تایپ آنلاین فارسی، تایپ انگلیسی، فرمول‌نویسی و تایپ  لاتک LaTeX و … به دانشجویان، ادارات و دانشگاه‌ها ارائه می‌دهد. مؤلفان و نویسندگان محترم می‌توانند انجام تایپ و صفحه‌آرایی متون، کتاب و … خود را به ما واگذار نمایند. همکاران ما در بخش تایپ، سفارشات شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل خواهند داد. سفارش تایپ دست‌نویس‌های شما به متخصص در زمینه سفارش شما سپرده می‌شود تا با کمترین غلط املایی تایپ شود.

برای تایپ دست‌نوشته‌های خود:

  • ابتدا از دست‌نوشته‌های خود اسکن یا عکس تهیه فرمائید. دقت فرمایید که عکس‌ها با کیفیت بوده و نیز به ترتیبی که می‌خواهید تایپ شوند، شماره‌گذاری گردند.

از اسکن یا عکس‌ها، یک فایل zip تهیه کنید. 

  • در سایت ما ثبت‌نام نموده و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن فاکتور مربوط برای شما صادر گردد.

برای تایپ به‌صورت دست‌نویس (متن، فرمول یا رسم شکل) کافی است ابتدا ثبت‌نام کنید و سپس سفارش تایپ خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از ۱۰ دقیقه سفارش تایپ شما را بررسی و پیش‌فاکتور برایتان صادر خواهند کرد. بلافاصله پس از پرداخت پیش‌فاکتور سفارش شما به متخصص مربوط سپرده می‌شود. همچنین برای ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق تلگرام زیر اقدام نمایید.

سفارش تایپ دست‌نویس

سفارش تایپ

ثبت سفارش تایپ دست‌نویس از طریق ایمیل: clocktypist@gmail.com

لیست هزینه و زمان تحویل

برای سهولت در امر خدمت‌رسانی به شما کاربر گرامی، می‌توانید سفارش تایپ دست‌نویس خود را از طریق تلگرام ما ثبت کنید. کارشناسان ما سفارش شما را بررسی کرده و بلافاصله پیش‌فاکتور مربوط صادر می‌گردد.