امروز: جمعه , ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

سفارش تایلاتک (LateX)

سفارش تایپ لاتک (LaTeX)

سفارش تایپ لاتک (LaTeX) توسط متخصصین این حوزه و با بهترین کیفیت انجام می‌گیرد. تایپ صحیح متون علمی مستلزم آشنایی با فرمول‌نویسی و آشنایی با نمادهای ریاضی است. دانشجویان ارشد و دکترا در بعضی از دروس می‌بایست مقاله یا پایان‌نامه خود را به زبان لاتک (LaTeX) (زی‌پرشین) آماده کنند. امروزه بیشتر مجلات و سمینارهای علمی مشهور، مقالات را در قالب لاتک (LaTeX) قبول و دریافت می‌کنند. به همین دلیل افرادی که می‌خواهند مقالات بین‌المللی منتشر کنند می‌بایست مقالات خود را به این زبان آماده و تنظیم نمایند. سفارش تایپ لاتک (LaTeX) شما توسط بهترین و ماهرترین تایپیست‌ها در مؤسسه صورت می‌گیرد.

سفارش تایپ شما به متخصص در زمینه مربوط سپرده می‌شود تا با کمترین غلط املایی تایپ شود.

برای سفارش تایپ لاتک (LaTeX) شامل متن، فرمول یا رسم شکل، کافی است ابتدا ثبت‌نام کنید و سپس سفارش تایپ خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از 10 دقیقه سفارش تایپ لاتک شما را بررسی و پیش‌فاکتور برایتان صادر خواهند کرد. بلافاصله پس از پرداخت پیش‌فاکتور سفارش شما به متخصص مربوط سپرده می‌شود.

هزینه تایپ لاتک (LaTeX)

قیمت تایپ هر صفحه تایپ لاتک (LaTeX)  مبلغ 4500 تومان می‌باشد. هزینه رسم هر نمودار در لتکس 5000 تومان است. همچنین برای ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق تلگرام زیر اقدام نمایید.

سفارش تایپ لتکس (LaTeX)

سفارش تایپ

ثبت سفارش از طریق تلگرام

ثبت سفارش لتکس از طریق ایمیل: clocktypist@gmail.com

برای سهولت در امر خدمت‌رسانی به شما کاربر گرامی، می‌توانید سفارش خود را از طریق تلگرام ما ثبت کنید. کارشناسان ما سفارش شما را بررسی کرده و بلافاصله پیش‌فاکتور مربوط صادر می‌گردد.