امروز: جمعه , ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

تایپ pdf

سفارش تایپ pdf

امروزه از فرم‌های pdf در اغلب دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات برای ارائه خدمات اینترنتی به مشتریان و کاربران به وفور استفاده می‌شود. حتماً شما هم حداقل با یکی از این فرم‌ها بر خورد کرده‌اید. شاید برای اینکه بخواهید آن را به‌صورت تایپ شده تکمیل کنید با مشکل مواجه شده باشید. همچنین برخی از فایل‌های pdf به شما امکان وارد کردن اطلاعات در هیچ‌کدام از فیلدهای جداول را به‌دلیل ساختار خاص مربوط به آن‌ها نمی‌دهند. مؤسسه کلاک تایپیست (clocktypist) سفارش تایپ اینترنتی شما را انجام خواهد داد.  سفارش تایپ pdf شما به متخصص در زمینه مربوط سپرده می‌شود تا با کمترین غلط املائی تایپ شود.

برای سفارش تایپ از pdf کافی است ابتدا ثبت‌نام کنید و سپس سفارش تایپ خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از ۱۰ دقیقه سفارش تایپ شما را بررسی و پیش‌فاکتور برایتان صادر خواهند کرد. بلافاصله پس از پرداخت پیش‌فاکتور سفارش شما به متخصص مربوط سپرده می‌شود. همچنین برای ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق تلگرام زیر اقدام نمایید.

سفارش تایپ pdf

سفارش تایپ

ثبت سفارش از طریق تلگرام

ثبت سفارش pdf از طریق ایمیل: clocktypist@gmail.com

برای سهولت در امر خدمت‌رسانی به شما کاربر گرامی، می‌توانید سفارش خود را از طریق تلگرام ما ثبت کنید. کارشناسان ما سفارش شما را بررسی کرده و بلافاصله پیش‌فاکتور مربوط صادر می‌گردد.

لیست هزینه و زمان تحویل