امروز: جمعه , ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸
سلام! کاربر مهمان وارد شوید یا ثبت نام کنید!

متون تخصصی

ترجمه متون تخصصی

مؤسسه کلاک تایپیست (clocktypist) با همکاری متخصصان مجرب و تحصیلکرده در زمینه‌های مختلف از جمله ترجمه متون تخصصی، شروع به کار نموده است. هدف ما ارائه خدماتی دقیق، سریع و با بهترین کیفیت در زمینه ترجمه آنلاین متون تخصصی، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب از انگلیسی به فارسی (و بالعکس) در داخل و خارج از کشور می‌باشد. کلیه خدمات، از طریق ایمیل، پیامک، تلفن و پشتیبان آنلاین ما پشتیبانی می‌گردند.

گروه ترجمه تخصصی کلاک تایپیست (clocktypist) در بخش ترجمه متون تخصصی فعالیت گسترده‌ای داشته و کاربران محترم می‌توانند از طریق ثبت‌نام در سایت و ثبت سفارش آنلاین اقدام به ثبت سفارش خود نمایند. پس از ثبت سفارش در کوتاهترین زمان، اپراتور مربوطه برای شما پیش فاکتور صادر می‌کند. بعد از واریز آن، سفارش ترجمه شما در دست بررسی قرار گرفته و به مترجم متخصص واگذار می‌شود. تمامی سفارشات شما به صورت تایپ شده تحویل داده خواهد شد. همچنین برای ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق تلگرام زیر اقدام نمایید.

ثبت سفارش

سفارش ترجمه

ثبت سفارش از طریق تلگرام

ثبت سفارش ترجمه از طریق ایمیل: clocktypist@gmail.com

برای سهولت در امر خدمت‌رسانی به شما کاربر گرامی، می‌توانید سفارش خود را از طریق تلگرام ما ثبت کنید. کارشناسان ما سفارش شما را بررسی کرده و بلافاصله پیش‌فاکتور مربوط صادر می‌گردد.

لیست هزینه و زمان تحویل